Nolan

Dziś będzie drastycznie. A na pewno nie będzie słodko. Dziś z gminy Biecz trafił do nas ok. 10 letni piesek, którego nazwaliśmy Nolan. Pies jest przypadkiem skrajnie zarażonym świerzbowcem, lub nużeńcem w ogromnej fazie zaawansowania. Właśnie jesteśmy w trakcie badań. Gdzie byli ludzie, gdy ten pies zaczynał chorować? Gdzie byli ludzie, gdy ten pasożyt rozprzestrzeniał się coraz dalej. Taki stan nie tworzy się nagle, trzeba sporo czasu aby osiągnąć ten poziom…nie możemy mu nawet założyć obroży, żeby nie cierpiał. Przytrzymaliśmy tylko na chwilę do zdjęć i bierzemy się za leczenie. Miejmy nadzieję, że uda się go wyprowadzić z tego okropnego stanu, jednak pewnie zajmie to trochę czasu, zanim piesek będzie mógł zacząć poszukiwać domu…
Niestety nasze umowy z gminami nie przewidują takich ekstremalnych schorzeń, więc musimy na własną rękę zająć się leczeniem. Właśnie po to stworzyliśmy Fundację Przytul Psiaka.
Dzięki niej damy sobie radę, ale przy tej okazji wspomnimy, że można dla nas zapisać swoje 1,5 % z podatku. Właśnie z takich datków pokrywamy koszty leczenia trudnych przypadków w schronisku. Jeśli ktoś chciałby podarować nam choćby złotówkę poniżej podajemy dane naszej Fundacji a na pewno jej nie zmarnujemy:
Fundacja Przytul Psiaka
KRS: 0000780613
Numer konta: 71 9171 0004 0020 6486 2000 0010
Z góry serdecznie dziękujemy za pomoc, która stale przejawia się w różnych datkach, jak i podarunkach przede wszystkim w postaci karmy, co jest dla nas ogromną pomocą.
Istniejemy dzięki Wam


Puszek
Znalazły dom
Wirkon – młody i ruchliwy
Znalazły dom
Max – młodziutki i wesoły
Znalazły dom
Arma
Znalazły dom