Kola – suczka owczarka w średnim wieku

Kola przyjechała do nas dziś z gminy Iwierzyce. Jest piękną, zadbaną suczka owczarka niemieckiego, wieku około 7 lat. Dziewczynka jest zaczipowana, także mamy nadzieję, że szuka jej właściciel. Kola jest bardzo pozytywnie nastawiona do ludzi i bardzo posłuszna, zna podstawowe komendy. Jeśli nie znajdzie się właściciel za dwa tygodnie suczka będzie gotowa do adopcji.



Lester – młody piesek średniej wielkości
Znalazły dom
Rufi – prawie owczarek
Znalazły dom
Igor – troszkę jak jamnik
Znalazły dom
Ada
Znalazły dom