Kola – suczka owczarka w średnim wieku

Kola przyjechała do nas dziś z gminy Iwierzyce. Jest piękną, zadbaną suczka owczarka niemieckiego, wieku około 7 lat. Dziewczynka jest zaczipowana, także mamy nadzieję, że szuka jej właściciel. Kola jest bardzo pozytywnie nastawiona do ludzi i bardzo posłuszna, zna podstawowe komendy. Jeśli nie znajdzie się właściciel za dwa tygodnie suczka będzie gotowa do adopcji.



Brutus- 1,5 roczny średniej wielkości piesek
Znalazły dom
Oreo – młoda i energiczna
Znalazły dom
Niko
Znalazły dom
Aksel – wesoły i wdzięczny
Znalazły dom