Kamiś

Na ulicy Rzeszowskiej w Ropczycach między samochodami błąkał się zagubiony psiak, którego nazwaliśmy Kamiś. Jest osowiały i wyraźnie zdezorientowany, ale na szczęście nie doznał żadnych obrażeń.
Szukamy właściciela lub osób, które mogą wiedzieć skąd się tam wziął. Może ktoś go rozpoznaje? Prosimy o kontakt.

Więcej zdjęć na Facebooku:



Wuzetka
Znalazły dom
Brutus – duży i energiczny
Znalazły dom
Lilka
Znalazły dom
Juka
Znalazły dom