Disney

Dziś trafił do nas piękny terier, którego nazwaliśmy Disney. Piesek został odłowiony w gminie Frysztak, ma około dwóch lat, ładnie chodzi na smyczy i ma łagodne usposobienie. Zanim będzie możliwość adopcji, czekamy dwa tygodnie na właściciela psiaka.


Suri
Znalazły dom
Rysiek
Znalazły dom
Rukola
Znalazły dom
Strażak
Znalazły dom