Diego

Diego dziś odjechał w kierunku Rzeszowa 🙂 Żądny towarzystwa piesek wreszcie zadowolony że ma opiekunów 🙂

Diego to wyjątkowo towarzyski piesek i strasznie nie lubi samotności. Uwielbia spacerować i widać że był do tego przyzwyczajony. No chyba że miałby gdzie biegać, to będzie równie zadowolony 🙂 I co, kto sildenafil over the counter chciałby takiego towarzysza ziemskiej podróży…?

Diego



Pimpek
Znalazły dom
Juka
Znalazły dom
Proton
Znalazły dom
Frida
Znalazły dom