Disney

Dziś trafił do nas piękny terier, którego nazwaliśmy Disney. Piesek został odłowiony w gminie Frysztak, ma około dwóch lat, ładnie chodzi na smyczy i ma łagodne usposobienie. Zanim będzie możliwość adopcji, czekamy dwa tygodnie na właściciela psiaka.


Ziutka
Znalazły dom
Astro
Znalazły dom
Czester – młodziutki jakby terier
Znalazły dom
Aksel – wesoły i wdzięczny
Znalazły dom