Harry – chodzący smutek

Harry – psina, która wygląda jak siedem nieszczęść. Przyjechał w fatalnym stanie i tak się pewnie czuje. Piesek, choć wygląda jakby miał kilkanaście lat, wcale nie jest taki stary. Wygląda na to, że ma tylko kilka lat. Jest bardzo słaby i bez chęci do życia. Mamy nadzieję, że otoczony naszą opieką szybko nabierze energii i radości. Wierzymy, że za parę tygodni piesek będzie miał na twarzy uśmiech 🙂 Harry przyjechał z gminy Niebylec, więc może ktoś z tamtych okolic jeszcze go szuka…?



Kefir – grzeczny, przyjacielski biały kocurek
Znalazły dom
Kapsel
Znalazły dom
Delma
Znalazły dom
Daster
Znalazły dom